SU TANKERİ BLOG

Su tankeri imalatı, arazöz üretimi, çeşitleri, galon bazında sipariş, hususiyetleri, diğer ürünlerimiz hakkında bilgileri , tankerler hakkında bilinmesi gerekenler ihtiva eder.

Teknik tanker, Türkiye’nin lider su tankeri üreticisidir.

Pazar, 30 Eylül 2018 / Published in Tanker Üretimi

Su Tankeri özellikleri Hakkında

  • Makaralar

Hortum Makaraları Manuel, Elektrikli, Otomatik Tekrar Rüzgar, Uzaktan Kumandalı veya Hidrolik olarak mevcuttur. Ağır Hizmet Tipi Hortum Makaraları, Hafif Makaralar, Havacılık Yakıt Makaraları, Layflat Hortum Makaraları ve Yüksek Basınçlı Püskürtme Makaraları, kaliteli bir şekilde üretilen Makaralardan sadece birkaçıdır. Çoğu model, tepsi monte edilmek yerine, duvara monte veya askıya alınacak şekilde değiştirilebilir.

  • Özel Gövde Yapısı

Teknik Tanker, Su Kamyonları, İtfaiye Araçları, Acil Durum Müdahale Araçları, İlk Müdahale Slip-on üniteleri, Püskürtme üniteleri vb. Tasarım ve imalatında, sadece güvenilirlik ve dayanıklılık ile ünlenmiş yüksek performanslı ekipman kullanarak deneyimini kanıtlamıştır. Watershift Group, özel ihtiyaçlarınıza göre araçları tasarlayabilir veya kanıtlanmış birçok tasarımından birini sağlayabilir.

  • Ürünler

Su kamyonu ekipmanı veya Su Kamyon Pompaları, Fiberglas Taşıma Tankları, Manuel ve Elektrikli Su Toplayıcıları (Monitörler), Sprinkler, Valfler, Gaz Kelebeği Kumandası için Aktüatörler, Su ile çalışan dozlama sistemleri, Filtreler, Fırdöndüler Pirinç, Paslanmaz Çelik ve Yüksek Basınçlı, Powamac Pompaları ve Süzgeçleri. Watershift Group, gerektiğinde servis yedekleri ve parçaları bulunan sadece yüksek performanslı ekipman sağlar.

Su Tankeri Özellikleri

Su Tankeri Kiralama: Kiralık Kaliteli Su Kamyonları – 12000 Litre Tandem, 9000 Litre Tek Aks ve 2000 Litre Mini Tanker. Amaç Bahçe Bitkileri veya Peyzaj Sulama, Yeni Çim, İnşaat, Toz Kontrol veya Tank Dolum için Su Kamyon inşa etti.

Detaylar için; https://sutankeri.com  sitemiz üzerinden, imalat ve teknik şartnameler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

TOP